Karrier

Az INCON-LOGISTIC Kft.

állásajánlata

A funkció megnevezése: Diszponens
Szervezeti egység: Operáció
Munkavégzés helye: Siófok
A funkciót betöltő személy főbb jellemzői:
  1. Nagyfokú/kiemelkedő precizitás
  2. Vevőcentrikusság, vevőempátia
  3. Nagyfokú koordinátori, ügyintézői készség
  4. Kiemelkedő kapacitás, gazdálkodói képesség
  5. Jó kommunikációs képesség
  6. Jó kapcsolatteremtő képesség
  7. Erős üzleti adminisztrációs képesség
  8. Kiáll igazáért, de észérvekkel meggyőzhető
  9. Öntevékeny, de szabálykövető
  10. „Észrevesz, szóvá tesz, megold” típusú személyiség
  11. Betartja a szolgálati utat
  12. Megfelel a „Nem elég profinak lenni, de annak is kell látszani; DE nem elég profinak látszani, annak is kell lenni!” kitételnek
  13. Csapatjátékos, motivátor, jópélda-mutató egy személyben
Iskolai végzettség
  • Szakirányú középfokú végzettség – gazdasági képzettség előnyt jelent
  • Orientáltság, elkötelezettség (szükség szerint vállalja a szakirányú képesítés megszerzését)
Szakmai gyakorlat
  • 1-2 év logisztikai, szállítmányozási, fuvarszervezési területen betöltött pozíció
  • Pályakezdő, külföldi szakmai és/vagy nagyvállalati gyakornoki tapasztalattal
Nyelvismeret
  • Elsődleges nyelvek: angol és/vagy német nyelvek középfokú ismerete
  • Francia és egyéb nyelv ismerete előnyt jelent
Feladatai
  1. A vállalat stratégiai jövőképének, küldetésének, értékeinek, belső működésének részletes megismerése, a vállalat mindennapi üzletvitelében való alkalmazása érdekében
  2. Fuvarmegbízások, szállítmányozási visszaigazolások előkészítése
  3. Diszponálás
  4. Árajánlatok kiadása, iktatása utasítás szerint
  5. Ügyfélkapcsolattartás, ügyfélelégedettség növelése a munkája során
  6. Szállítóeszközök teljesítésének ellenőrzése, koordinálása
  7. Végzi a vállalat szolgáltatási körében fellelhető összes logisztikai tevékenységhez kapcsolódó koordinációt
  8. Ismeri és elkötelezett a vállalat minőségpolitikája és minőségirányítási rendszere, fenntarthatósági tevékenysége, társadalmi szerepvállalása iránt
  9. Javaslataival, észrevételeivel segíti a társaság üzleti tevékenységének eredményességét, a megrendelők megelégedettségének fokozását
  10. Ismeri, betartja és alkalmazza a rá vonatkozó munka- és balesetvédelmi, egészségügyi, környezetvédelmi, valamint más hatósági előírásokat, szabályokat és törvényeket és betartatja azokat az esetlegesen az irányítása alatt dolgozó munkavállalókkal
Alkalmazási típus
  • Főállású munkaviszony
  • 2 éves határozott idejű szerződés, mely 2 év után határozatlan idejűvé változhat megfelelés/előléptetés esetén
Motivációs csomagja
  1. Attraktív havi alapfizetés
  2. Éves bónusz a vállalat vonatkozó szabályai szerint
  3. Egészségpénztár
  4. Rezsitámogatás a vállalat „Gondoskodó Vállalat” programjában foglaltak szerint

Ha érdekli bármelyik pozíció, kérjük keressen bennünket a + 36 84 580 048 telefonszámon vagy a gyulai_krisztina@incon-logistic.hu e-mail címen!